Contacten

Drinkwater
Bezoek- en postadres
Markerkant 10-17
1316 AB Almere
Telefoon: +31 (0) 36 53 33 344
pamnederland@saint-gobain.com

Vacatures

Op dit moment hebben we één vacature openstaan; https://nl.pam.saint-gobain.net/saint-gobain-pam/over-ons/vacatures

Sales team PAM Nederland

Richard Manders
Accountmanager 
Richard.Manders@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 6 53 75 69 18
Marco Aarsen
Accountmanager
Marco.Aarsen@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 6 1 001 90 43
Frank van der Donk
Accountmanager 
Frank.vanderdonk@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 6 23 07 62 94
 
Wilma Mulder
Inside Sales
Wilma.Mulder@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 36 548 76 16
Maikel van de Paverd
Inside Sales
Maikel.vandePaverd@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 36 548 76 13
Jan Gewald
Inside Sales DCA 
Jan.Gewald@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 36 548 76 12

Techniek

Pepijn van Gelswijck
Senior Technical Specialist 
Pepijn.Gelswijck@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 6 50 21 59 01

Inkoop en logistiek

Johannes Plankert
Purchase and Logistics Manager
Johannes.Plankert@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 36 533 3344
Katie Peel
Supply Chain
Katie.Peel@saint-gobain.com
Telefoon: +31 6 11 36 15 29

Finance

Monique Slot
Finance and HR Manager
Monique.Slot@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 6 53 54 95 42
Janneke Westland
Office Manager
Janneke.Westland@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 36 548 76 22

Directie

Esther Lindeman
Managing Director
Esther.Lindeman@saint-gobain.com 
Telefoon: +31 6 22 60 20 98