regards de voirie couleur, fonte voirie colorée

Contacten

Drinkwater
Bezoek- en postadres
Markerkant 10-17
1316 AB Almere
Telefoon: +31 (0) 36 53 33 344
pamnederland@saint-gobain.com

Vacatures

Op dit moment hebben we een vacature openstaan voor:

Commercieel medewerker binnendienst

Sales team PAM Nederland

Esther Lindeman
Sales and Marketing Manager
Esther.Lindeman@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 6 22 60 20 98
Richard Manders
Accountmanager Water
Richard.Manders@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 6 53 75 69 18
Edwin Porssius
Accountmanger Afvalwater
Edwin.Porssius@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 6 23 07 62 94
Marco Huber
Accountmanager Industrie
Marco.Huber@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 6 10 01 90 43
Wilma Mulder
Inside Sales
Wilma.Mulder@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 36 548 76 16
Vacature
Inside Sales
jouw.naam@saint-gobain.com
Telefoon: +31 36 548 76 13
Loes Pouw
Inside Sales - Orderadminstratie
Loes.Pouw@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 36 548 76 18
Jan Gewald
Inside Sales DCA - Orderadminstratie DCA
Jan.Gewald@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 36 548 76 12

Techniek

Pepijn van Gelswijck
Technisch Adviseur
Pepijn.Gelswijck@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 6 50 21 59 01

Inkoop en logistiek

Floris Nap
Purchase and Logistics Manager
Floris.Nap@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 6 12 27 30 58
Yvon Tsang
Purchaser
Yvon.Tsang@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 6 11 36 15 29

Finance

Monique Slot
Finance and HR Manager
Monique.Slot@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 6 53 54 95 42
Janneke Westland
Administratief medewerkster en Management Assistent
Janneke.Westland@Saint-Gobain.com
Telefoon: +31 36 548 76 22

Directie

Raphaël Roquet
Managing Director Benelux / Nordics
Raphaël.Roquet@Saint-Gobain.com
Telefoon: +32 474 99 39 70