regards de voirie couleur, fonte voirie colorée

Contacten

Drinkwater
Contact
Markerkant 10-17
1316 AB Almere
Telefoon: +31 (0) 36 53 33 344
pamnederland@saint-gobain.com

Accountmanagers

Richard Manders
Accountmanager Water
Richard.Manders@Saint-Gobain.com
Telefoon: 06-53 75 69 18
Edwin Porssius
Accountmanger Afvalwater
Edwin.Porssius@Saint-Gobain.com
Telefoon: 06-23 07 62 94
Marco Huber
Accountmanager Industrie
Marco.Huber@Saint-Gobain.com
Telefoon: 06-10 01 90 43

Binnendienst Verkoop

Wilma Mulder
Verkoop Binnendienst
Wilma.Mulder@Saint-Gobain.com
Telefoon: 036-548 76 16
Danny Smit
Verkoop Binnendienst
Danny.Smit@Saint-Gobain.com
Telefoon: 036-548 76 13
Loes Pouw
Verkoop Binnendienst - Orderadminstratie
Loes.Pouw@Saint-Gobain.com
Telefoon: 036-548 76 18
Jan Gewald
Verkoop Binnendienst - Orderadminstratie DCA
Jan.Gewald@Saint-Gobain.com
Telefoon: 036-548 76 12

Techniek

Pepijn van Gelswijck
Technisch Adviseur
Pepijn.Gelswijck@Saint-Gobain.com
Telefoon: 06-50 21 59 01

Inkoop en logistiek

Floris Nap
Purchase & Logistic Manager
Floris.Nap@Saint-Gobain.com
036-548 76 22

Yvon Tsang
Supply Chain - inkoop en logistiek
Yvon.Tsang@Saint-Gobain.com
06-11 36 15 29

Henk Ngadimin
Crediteurenadminstratie - inkoop nationaal
Henk.Ngadimin@Saint-Gobain.com
036-548 76 22

 

Management

Raphaël Roquet
Algemeen Directeur Saint-Gobain PAM Nederland & Saint-Gobain PAM Belgium
Raphaël.Roquet@Saint-Gobain.com
Esther Lindeman
Sales and Marketing Manager
Esther.Lindeman@Saint-Gobain.com
Telefoon: 06-22 60 20 98
Monique Slot
Finance Manager
Monique.Slot@Saint-Gobain.com
Telefoon: 06-53 54 95 42